درباره ما

درباره استودیو معماری یازده

ما دو‌ معمار با نام های نوید خدائی و فاطمه موسوی، فعالیت خودمان را بصورت مشترک در سال ۱۳۹۸ با تاسیس شرکت معماری استودیو ۱۱ آغاز کردیم. درباره استودیو معماری یازده

من نوید خدائی متولد مرداد ماه سال ۱۳۷۳ هستم و من هم فاطمه موسوی متولد آذر ماه سال ۱۳۷۳ هستم.

ما در سال ۱۳۹۶ از دانشگاه تبریز فارغ التحصیل شدیم و فعالیت کاری خودمان را به صورت حرفه‌ای در زمینه معماری داخلی با گرد هم آوری گروهی از معماران خلاق از شهر تهران آغاز کردیم و خوشبختانه بعد از گذشت چندین سال توانستیم در کنار هم و اعتماد شما کارفرمایان عزیز در اکثر شهر های کشورمان پروژه های معماری با انواع سبک های بروز و‌ جدید طراحی و اجرا کنیم.

درباره استودیو یازده
اهداف ما

استودیو معماری یازده در یک نگاه

+ 0
پروژه انجام شده
0 %
رضایت مشتری
0
سال سابقه
0
پرسنل
ماموریت استودیو یازده

ما ارزش خلق می کنیم.

نوآوری اغلب توانایی رسیدن به گذشته و بازگرداندن چیزهای خوب است.

همکاری با ما

اهداف و ماموریت

گروه ما در بخش‌های معماری، معماری‌داخلی، طراحی مبلمان،نما و لنداسکیپ فعالیت دارد و تخصص و عمده فعالیت مجموعه ما در بخش معماری و دکوراسیون داخلی می‌باشد. حوزه‌ی فعالیت این مجموعه در تهران ،ترکیه ، تبریز است.

ماموریت و هدف ما با تکیه بر دانش و تخصص چندین ساله ،طراحی و اجرای فضا‌های کاربردی و منطبق بر سلایق شما کارفرمایان عزیز می‌باشد.

شما می‌توانید با دیدن نمونه کار‌های ما در انتهای این صفحه و یا با مراجعه به صفحه‌ی اینستاگرام استودیو ۱۱، اطلاعات مناسبی در مورد مجموعه ، حوزه‌ی فعالیت و سبک کاری ما بدست آورید.

Interior